RU

В Україні затвердили вимоги до виробництва мінеральної води

14.04.2021, 11:14
В Україні затвердили вимоги до виробництва мінеральної води - Фото
Фото: depositphotos.com

Міністерство розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства затвердило гігієнічні вимоги до виробництва та обігу вод природних мінеральних і вод джерельних. Відповідний наказ підписав міністр Мінекономіки Ігор Петрашко, повідомила пресслужба відомства.

Наказом визначаються гігієнічні вимоги до виробництва, обробки, обігу і технологічного устаткування, які використовуються при виробництві вод.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Facebook: головні бізнес новини

Також наказ регулює питання маркування води, застосування тверджень, наприклад: "Стимулює травлення", "Підходить для приготування їжі для немовлят" тощо.

Вимоги наказу не застосовуватимуться до вод, які використовуються для лікувальних цілей (є лікарськими засобами), а також вод, що споживаються людьми в місці їх видобування або в місці їх природного виходу на поверхню.

"Наказ дозволить запровадити європейські вимоги до вод природних мінеральних, усунути бар'єри для інвестицій у виробництво таких вод в Україні і створити умови для добросовісної конкуренції на ринку", – зазначив заступник міністра Сергій Глущенко.

Наказ вступить в силу через три місяці з дня його офіційного опублікування.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Telegram: тільки важливе

Наталия Софиенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини