RU

В Україні запустився венчурний фонд із бюджетом $100 млн: в які стартапи інвестують

10.12.2020, 19:34
В Україні запустився венчурний фонд із бюджетом $100 млн: в які стартапи інвестують - Фото
Команда фонду, фото: QPDigital

Інвестиційна компанія Quarter Partners створила в Україні венчурний фонд QPDigital об'ємом $100 млн для підтримки стартапів в області розробок ігор, блокчейну, ІІ, IT-логістики і medtech, йдеться в пресрелізі компанії.

Фонд планує інвестувати в стартапи на ранніх стадіях: від pre-seed до раунду А. В обмін на інвестиції фонд розраховує отримати від 10% до 25% в залежності від розмірів фінансування стартапу і його оцінки. "Наше ключове завдання – довести стартапи до раунду У з максимальною оцінкою та стійкою бізнес-моделлю", – говорить Денис Вальвачев, CEO і керуючий партнер QPDigital.

Для отримання інвестиції стартап має представити бізнес-модель, протестувати продукт на потенційних споживачах і розробити дорожню карту на два роки, включно з планом виходу на інші ринки. Крім цього, фонд буде розглядати досвід та якість команди, наявність цінності продукту для клієнтів і розмір потенційного ринку.

У QPDigital орієнтуються на стартапи у сфері IT-логістики, цифрової охорони здоров'я, геймдеву, блокчейну і штучного інтелекту. Фонд уже інвестував $2,6 млн у шість стартапів: ШІ-платформа  Watched, медичний онлайн-хаб  Doc.UA, платформа WareTeka для продажу й оренди складів, сервіс хмарних рішень  ABM Cloud, medtech стартап Racoon.Recovery і сервіс для оптимізації роботи з великими даними Datriсs.

Quarter Partners – це інвестиційна група, створена українським підприємцем Андрієм Івановим, загальний обсяг угод якої – близько $5 млрд, зазначають у компанії.

Илья Закорецкий
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини