В Україні закрили великий канал контрабанди брендових товарів

11.10.2019, 14:00
В Україні закрили великий канал контрабанди брендових товарів - Фото
Фото - прес-служба СБУ

У організаторів контрабанди вилучили товари та 100 млн грн готівкою

У Полтавській області СБУ та податкова міліція заблокували канал контрабанди продукції відомих торгівельних марок.

Як повідомляє Служба безпеки України, в організаторів вилучили товари та понад 100 млн грн готівкою.

Під час розслідування встановили, що злочинна група з шести чоловік організувала та "забезпечувала ввезення в Україну брендових товарів із приховуванням від митного контролю та без сплати митних платежів".

За даними СБУ, була розроблена певна схема. Одяг і взуття відомих торгових марок, які закуповували в Італії, Німеччині та країнах Балтії, звозили на склади на території Польщі і вже звідти везли в Україну. Через кордон товар перевозили двома способами: 1) 20-тонні фури в'їжджали за підробленими документами, нібито порожніми, й на кожній із них учасники схеми заробляли по $40 000; 2) перевозили на мікроавтобусах дрібними партіями.

В Україні закрили великий канал контрабанди брендових товарів

Фото: прес-служба СБУ

Контрабандні товари реалізовували за готівку через одну з відомих торгівельних мереж, у якої більше десяти магазинів у Києві, Полтавській, Сумській, Київській та Житомирській областях. Крім того, зловмисники використовували й систему еквайрингу та Інтернет-банкінгу. При цьому правопорушники користувалися нефіскальних касовими апаратами, а операції купівлі-продажу не відображали в бухгалтерському та податковому обліку.

Продукцію, нереалізовану в торгівельній мережі, та неліквідний товар продавали через інтернет-магазини.

Як відзначають у СБУ, на підставі постанов суду проводиться 41 обшук у місцях накопичення, зберігання та реалізації контрабандного товару, в банківських установах, за місцем проживання та в транспортних засобах учасників злочинної схеми на території Полтавської, Сумської, Київської, Житомирської, Львівської областей та Києві .

Елена Деревянко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерский проектИнтервью Фукуямы на Visa Cashless Forum 2020: о новой реальности и последствиях пандемии