RU

В Україні вперше проклали в шахті Wi-Fi

10.03.2020, 14:35
В Україні вперше проклали в шахті Wi-Fi - Фото
Фото: dtek.com

Компанія ДТЕК уперше в Україні запустила Wi-Fi на глибині 500 метрів на шахті Ювілейна. Це допоможе підвищити безпеку гірників, повідомляє прес-служба компанії.

Вугільні шахти в Україні для зв'язку використовують стаціонарні підземні телефони. Часто вони знаходяться далеко від шахтарів, іноді не в шахті, а на поверхні.

У ДТЕК відзначили, що для розгортання мережі використовувалося майже 130 кілометрів кабелю і 400 точок доступу. Бездротова інфраструктура стане основою для багатофункціональної системи забезпечення безпеки шахтарів.

У компанії пояснили, що покриття Wi-Fi дозволяє в реальному часі отримувати дані з датчиків безпеки, повідомляти шахтарям про зміну складу атмосфери в шахті, відстежувати роботу за відеокамерами. При аварії диспетчер зможе дистанційно допомогти працівникові, повідомляючи йому інформацію на лампу-пейджер.

Зі спеціальних смартфонів шахтарі зможуть спілкуватися через голосові дзвінки або текстові повідомлення з поверхнею і диспетчерським пунктом. Вони також зможуть обмінюватися інформацією між підземними секціями.

Група ДТЕК видобуває природний газ, вугілля, виробляє електроенергію на сонячних, вітрових та теплових електростанціях, розподіляє і поставляє електроенергію, розвиває мережу швидкісних зарядних станцій для електромобілів. У 2019 капітальні вкладення ДТЕК склали 23 млрд грн, податкові відрахування - 23,4 млрд грн. У ДТЕК працюють 70 000 співробітників. 100% ДТЕК належить компанії СКМ Ріната Ахметова.
Елена Деревянко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини