RU

В Україні відкрили Кіберцентр UA30 для захисту держструктур і бізнесу від кібератак

13.05.2021, 18:14
В Україні відкрили Кіберцентр UA30 для захисту держструктур і бізнесу від кібератак - Фото
Фото: Міністерство цифрової трансформації

Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації представила  Кіберцентр UA30 – державний центр реагування на кіберінциденти, а також отримання навичок і знань у сфері кіберзахисту.

Серед пріоритетів Кіберцентру – захист критичної інформаційної інфраструктури, в яку входять державні реєстри, цифрові послуги, державні інформаційні ресурси та інформаційні системи критичних компаній.

До складу Кіберцентру UA30 також входить оновлений ​​тренінговий майданчик з унікальною технологією відпрацювання реальних сценаріїв кібератак у навчальному середовищі. У світі налічується всього близько 20 таких платформ, шість із яких у США, зазначають у відомстві.

Підписуйтесь на LIGA.Tech у Facebook: головні новини про технології

У центрі працює урядова команда реагування на комп'ютерні надзвичайні події України CERT-UA. Це єдина команда з України, яка має акредитацію у FIRST і може оперативно взаємодіяти з командами реагування з 97 країн світу.

Кіберцентр надаватиме послуги кіберзахисту, виявлення і реагування на кіберзагрози як для державних організацій, так і для бізнесу та пересічних громадян. Цей захист раніше був доступний лише державним структурам, зазначають у відомстві.

Підписуйтесь на LIGA.Tech в Telegram: только важное

Илья Закорецкий
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини