RU

В Україні великий потенціал для збільшення мінімалки - Шмигаль

21.08.2020, 15:35
В Україні великий потенціал для збільшення мінімалки - Шмигаль - Фото
Денис Шмигаль. Фото: Олександр Клименко/прес-служба Ради

Зростання мінімальної зарплати до 6000 грн станеться в кінці січня - на початку лютого 2021 року,  повідомив прем'єр-міністр України  Денис Шмигаль в інтерв'ю Укрінформ.

За словами прем'єра, зараз українська економіка "охолоджується" через низьку інфляцію та уповільнення попиту на продовольство. Простимулювати її "розігрів" зможуть проведена індексація пенсій і збільшення "мінімалки".

Шмигаль вважає, що зростання мінімальної зарплати до 6000 грн простимулює післяноворічне падіння попиту.

"Це (зростання мінімальної зарплати, - ред.) відразу кілька показників. Виведення в офіційну площину більшої суми фонду оплати праці в Україні в цілому. Це підтримка людей із малою зарплатою у бюджетній сфері", - заявив прем'єр.

Він також зазначив, що в Україні великий потенціал для збільшення "мінімалки" через відставання від країн ЄС. За словами прем'єра, друге збільшення показника планується на липень 2021 року.

Шмигаль також вважає, що зростання мінімальної зарплати до 5000 грн ніяк не позначиться на економіці. Однак, за його словами, немає єдиної думки, чи стане зростання мінімальної зарплати до 6000 грн шоком для підприємців.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини