RU

В Україні хочуть створити аналог американського DARPA

06.01.2021, 16:11
В Україні хочуть створити аналог американського DARPA - Фото
Олег Уруський (cкриншот із відеозапису Defence Express)

У 2021 році планується створення Агентства оборонних технологій, аналогом для створення якого є американська DARPA. Про це заявив віцепрем'єр-міністр із питань стратегічних галузей промисловості  Олег Уруський  під час візиту на українське недержавне об'єднання виробників озброєння та військової техніки – Лігу оборонних підприємств України. За словами міністра, таке агентство буде сприяти створенню перспективних зразків озброєння і військової техніки.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес у Facebook: головні бізнес новини

Крім того, в Мінпромі обіцяють об'єднати зусилля з Лігою оборонних підприємств України для створення належних умов і єдиних правил гри як для державних, так і для приватних компаній.

За словами Уруського, на особливому контролі уряду знаходиться імплементація закону "Про оборонні закупівлі". Планується, що вже в січні вдасться прийняти всі необхідні документи, щоб він запрацював.

Агентство передових оборонних дослідницьких проєктів (DARPA) – агентство Міноборони США, що відповідає за розробку нових технологій для використання в збройних силах США. У DARPA близько 240 працівників (з яких приблизно 140 – технічні фахівці).

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Telegram: тільки важливе

Юрий Тарасовский
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини