В Україні хочуть спростити реєстрацію таксі

18.11.2019, 14:14
В Україні хочуть спростити реєстрацію таксі - Фото
Фото: прес-служба аеропорту Бориспіль

В Україні можуть спростити процес отримання права на здійснення діяльності таксі, замінивши ліцензії на повідомлення. Така ініціатива міститься в зареєстрованому в парламенті законопроекті, повідомляє прес-служба Міністерства інфраструктури за підсумками зустрічі з представниками ринку таксі в Україні.

"Новим законопроектом планується дерегулювати процедуру набуття права на здійснення діяльності з перевезення пасажирів на таксі та легковими автомобілями на замовлення (заміна ліцензій на повідомлення)", - йдеться в релізі міністерства.

Контроль над діяльністю таксі може отримати Укртрансбезпека. Зокрема, співробітники держслужби зможуть здійснювати "контрольні закупівлі послуг". Також вона буде вести реєстр перевізників.

Серед "спірних" моментів законопроекту - обов'язкове страхування пасажирів, введення відповідальності інформаційно-диспетчерських служб та нагляд/контроль над такими службами, введення прямої вимоги до водіїв щодо підтвердження психіатричного здоров'я та відсутності наркозалежності, а також непричетність до злочинів.

Обговорювалися також норми щодо блокування або виключення з реєстру перевізника за систематичні порушення ПДР.

Протягом тижня законопроект доопрацюють із урахуванням зауважень учасників ринку, зазначили у відомстві.

Елена Деревянко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

LIGA радниківНевидимая власть. Зачем руководству страны 500 советников и помощников