RU

В Україну прибуває місія МВФ

01.02.2011, 12:35

Місія Міжнародного валютного фонду (МВФ) відвідає Україну з 1 по 11 лютого поточного року. Про це раніше заявив постійний представник МВФ в Україні Макс Альєр.

М.Альєр повідомив, що у період з 1 по 11 лютого Україну відвідає Місія МВФ під керівництвом Таноса Арванітіса для проведення дискусій про другий перегляд виконання програми у межах договору "stand-by".

Як зазначив днями Віце-прем'єр-міністр України - Міністр соціальної політики Сергій Тігіпко, Україна поки не виконала всіх вимог МВФ для отримання чергового траншу кредиту. "У МВФ є чотири вимоги, які вони закладали, як основні рішення, які б дозволили нам отримати програму з ними. Ми прийняли понад 20 рішень. Думаю, що зараз ми внесемо зміни і додамо ще рішення, тому що зараз йде дуже активне обговорення", - зазначив він.

"Ми не готові, поки не прийняли всіх необхідних рішень", - сказав С.Тігіпко, додавши, що робота у цьому напрямі ведеться. Водночас, за словами С.Тігіпка, рада директорів МВФ має прийняти рішення про виділення чергового траншу кредиту до 15 березня.

Нагадаємо, програма співпраці України і МВФ, схвалена у липні 2010 року, передбачає виділення Україні кредиту на суму $15,15 млрд. Термін дії програми становить 2,5 року. Кошти притягуються під ставку 3,5% річних. Відразу після схвалення програми співпраці Україна отримала перший транш цього кредиту МВФ у розмірі $1,89 млрд.

Рада директорів МВФ на засіданні 22 грудня 2010 року прийняла рішення про виділення Україні другого траншу кредиту "stand-by" в обсязі 1 млрд. SDR, що становить $1,5 млрд. Планувалося, що кошти можуть надійти в Україну після початку проведення пенсійної реформи.

Уряд Азарова: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини