RU

В Україні з'явиться єдиний орган з залучення інвестицій

18.06.2010, 11:15

До кінця 2010 року Кабінет Міністрів України збирається створити єдиний орган з питань сприяння залученню інвестицій. Про це сказав перший віце-прем'єр-міністр України Андрій Клюєв, виступаючи на XIV Петербурзькому міжнародному економічному форумі.

Як повідомляє УНІАН, А.Клюєв зазначив, що передбачається введення спеціального режиму інвестиційної діяльності, згідно з яким інвестори матимуть значні податкові преференції. За його словами, особливу увагу уряд приділяє розвитку малого і середнього бізнесу. "Питома вага цього сектору становить в Україні менше 10%, тому небагато преференцій у найкоротші терміни буде надано саме цьому сектору", - запевнив він.

За словами першого віце-прем'єра, за планами уряду, через 5-10 років цей сектор нарівні з великим бізнесом має відчутно брати участь у формуванні валового продукту і бюджету країни.

А.Клюєв наголосив, що перед урядом стоїть завдання вийти на інноваційно-інвестиційну і енергоефективну модель розвитку України, отримання реальних економічних результатів від такого розвитку. Він наголосив, що істотне місце у програмі реформ уряд відводить поліпшенню бізнес-клімату в Україні і залученню інвестицій.

"Перед урядом України стоїть непросте завдання - у найближчі роки підвищити позицію України у міжнародному рейтингу за легкістю ведення бізнесу" - наголосив А.Клюєв. За його словами, як перший крок до кінця 2010 року планується на 30% скоротити перелік видів діяльності, належних ліцензуванню, істотно скоротити строки, необхідні для отримання дозволів, зменшити кількість органів перевірки. Також до 2012 року планується спростити митні процедури.

"Однією з головних завдань є поновлення довіри інвесторів", - сказав А.Клюєв і додав, що для цього необхідно створити пакет стимулів для національних та іноземних інвесторів.

Андрій Клюєв: біографія та добірка новин>>>
Інвестиційний клімат України: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини