RU

В Україні введено нові правила проходу авто через митницю

23.09.2008, 11:48

Вступила в дію Технологія прикордонного і митного контролю в пунктах пропуску через державний кордон для автомобільного сполучення, затверджена загальним наказом Адміністрації Державної прикордонної служби України і Державної митної служби України "Про затвердження Технології прикордонного і митного контролю в пунктах пропуску через державний кордон для автомобільного сполучення" № 505/642.

Як повідомляє прес-центр Ужгородської митниці, ця технологія застосовується під час прикордонного і митного контролю в пунктах пропуску через держкордон і спрямована на вдосконалення рівня взаємодії служб, які контролюють, пришвидшення прикордонного і митного контролю людей, їх особистих речей, транспортних засобів і товарів.

Водночас передбачається, що пришвидшення процедур контролю "не вплине на ефективність протидії протиправної діяльності в пунктах пропуску". Для здійснення прикордонного і митного контролю транспортних засобів визначаються окремі смуги руху. Так, тепер є "Червоний коридор", "Зелений коридор" і "Окрема смуга руху".

Повна версія статті на BIZ.liga.net >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини