RU

В Україні стартувала Держпрограма розвитку села

22.02.2010, 15:35

Набула чинності Концепція Державної цільової програми стабільного розвитку сільських територій на період до 2020 року, розроблена з метою покращення рівня життя сільського населення. Відповідне розпорядження 121-р Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко підписала 3 лютого 2010 року.

Згідно з Концепцією, уряд планує в сільській місцевості впровадити європейські соціальні стандарти і нормативи шляхом розвитку об'єктів соціальної інфраструктури, сприяння створенню комунальних підприємств для побутового обслуговування сільського населення і благоустрою сільських населених пунктів, а також покращення якості освітніх послуг.

Крім того, документ спрямований на розвиток сільського аграрного туризму, народних промислів, підприємництва, органічного сільськогосподарського виробництва, організацію оптово-роздрібних ринків сільськогосподарської продукції тощо.

Реалізація програми розвитку сільських територій дасть змогу покращити рівень зайнятості і збільшити прибутки місцевого населення, поліпшити розвиток інженерної та соціальної інфраструктури населених пунктів і поліпшити екологічну ситуацію в сільській місцевості.

Уряд Тимошенко: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини