RU

В Україні скорочується кількість контролюючих органів

02.08.2010, 16:54

Контролюючих органів в Україні стане вдвічі менше. При міністерстві або відомстві буде тільки один контролюючий орган. Президент підписав ініційований Держкомпідприємництва закон, який прийняла Верховна Рада.

"Цей закон істотно спростить життя підприємцям, оскільки кількість контролерів поменшає вдвічі", - відзначив очільник Держкомпідприємництва Михайло Бродський, якого цитує прес-служба відомства.

Для порівняння, в комітеті зазначають, що в Мінагрополітики донедавна офіційно функціонувало 9 контролюючих органів, в Мінтрасзв'язку - 5. Після набуття чинності закону в міністерствах і відомствах залишиться по одному контролюючому органу.

До сьогодні в Україні працювала найбільша кількість органів державного нагляду серед країн СНД - 79. У той час, як, наприклад, в Молдові їх - 56, в Білорусі - 40, в Казахстані - 30.

Закон "Про внесення змін до Закону України "Про основні засади державного нагляду (контролю) в сфері господарської діяльності", прийнятий Верховною Радою 1 липня, набуває чинності 27 жовтня.

Підприємництво в Україні: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини