RU

В Україні пропонують ввести пільги для бізнесу, що працює на своїх патентах

27.09.2010, 14:55

Департамент інтелектуальної власності Міністерства освіти і науки України пропонує ввести податкові пільги для малого бізнесу, що працює на своїх патентах. Про це повідомив журналістам на прес-конференції глава Держдепартаменту інтелектуальної власності Микола Паладій.

Він зазначив, що щорічно в Україні реєструється близько 4 тисяч винаходів, зокрема у 2009 році видано 4002 патенти. Водночас він відзначив, що незважаючи на непогану законодавчу базу в Україні, немає механізму виходу винаходів на ринок. "Я би створював компанії, венчурні фонди, які не оподатковувалися б. Якщо вони вкладають інвестиції у ті речі, про яких я вам сказав. І я думаю, пройшло б небагато часу і бізнес сконцентрувався б там, де йому вигідно", - сказав він.

Відповідаючи на питання кореспондента ЛІГАБізнесІнформ, М.Паладій зазначив, що департамент подав свої пропозиції до Податкового кодексу, які полягають у створенні вигідних умов для роботи з новими технологіями. Зокрема, за словами М.Паладія, департамент пропонує надати п'ятирічні податкові канікули представникам малого бізнесу, які працюють на своїх патентах.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини