RU

В Україні очікується посилення акцій протесту бізнесу

11.11.2010, 13:35

Акції протесту підприємців проти проекту Податкового кодексу триватимуть у більш жорсткій формі. Такий прогноз озвучила народний депутат Ксенія Ляпіна сьогодні в коментарі журналістам.

"Акції обов'язково триватимуть, причому в більш жорсткому вигляді", - сказала К.Ляпіна, яку цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ. Уточнюючи на прохання журналістів, як саме, народний депутат відмітила: "Побачите, і магазини закриються, і все інше".

Нагадаємо, що сьогодні К.Ляпіна заявила, що Комітет Верховної Ради з питань податкової і митної політики не врахував зауважень і пропозицій представників малого і середнього бізнесу до проекту Податкового кодексу.

Сьогодні біля входу в комітети - навпроти будівлі, де проводяться пленарні засідання парламенту - зібралися кілька десятків співробітників київських ринків, протестуючих проти проекту Податкового кодексу.

У свою чергу, підприємці, що розбили наметове містечко під Верховною Радою, готові оголосити голодування, якщо влада не врахує їхніх вимог до Податкового кодексу.

Вчора на засіданні уряду Прем'єр-міністр Микола Азаров заявив, що люди, яких "змусили зображати протест" проти кодексу, норм документа в очі не бачили. "Ми всі спостерігали, як минулого тижня в країні намагалися продемонструвати протест малих підприємців. Насправді ні люди, яких змусили зображати протест, ні їхні господарі норм Податкового кодексу в очі не бачили", - сказав він.

Підприємництво в Україні: добірка новин>>>
Оподаткування: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини