RU

В Україні хочуть заборонити інтернет-магазини без офісу

15.02.2011, 14:00
В Україні хочуть заборонити інтернет-магазини без офісу - Фото
32e01f2a52b165f5be95d0470e843829.jpg

В Україні хочуть заборонити інтернет-магазини без офісу

В Україні можуть заборонити дистанційну торгівлю без наявності офісного приміщення, в якій здійснюється оформлення документів купівлі-продажу товарів. Така норма міститься у законопроекті "Про внутрішню торгівлю", який оприлюднений на сайті Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

"Суб'єкт торгової діяльності для здійснення дистанційної торгівлі повинен мати офісне приміщення, в якому здійснюється оформлення документів з купівлі-продажу товарів. Донесення до покупця інформації про товари і умови договору купівлі-продажу дистанційної торгівлі здійснюється суб'єктом господарювання за допомогою каталогів, буклетів, проспектів, засобів зв'язку, поштового зв'язку, телебачення, радіо, інформаційних мереж, зокрема, мережі Інтернет", - сказано у тексті документа.

Законопроектом передбачається санкція за те, що дистанційна торгівля ведеться без офісного приміщення, у вигляді штрафу (сто неоподатковуваних мінімумів доходів громадян - 1700 грн.).

Крім того, пропонується заборонити фізособам-підприємцям здійснювати торгову діяльність на торговій площі більше 200 кв. м у магазинах.

Автори документа вважають, що прийняття Закону України "Про внутрішню торгівлю" сприятиме впорядкуванню торгової діяльності, забезпеченню населення торговими площами до рівня європейських країн, створенню умов для розвитку конкурентного середовища, залучення інвестицій, підвищення рівня торгового обслуговування населення і захисту прав споживачів, координації діяльності органів виконавчої влади і органів місцевого самоврядування, що, в свою чергу, забезпечить збільшення суми надходжень до бюджету від галузі торгівлі.

Наразі проект проходить стадію суспільного обговорення.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини