RU

В Україні готують новий "Податковий Майдан"

27.01.2011, 10:55
В Україні готують новий
839c49ad331814854e91db6c65156af3.jpg

В Україні готують новий "Податковий Майдан"

З 1 лютого по всіх містах України буде оголошено безстрокову акцію непокори підприємців. Про це сказав глава координаційної ради Асамблеї громадських організацій малого і середнього бізнесу в Україні Ігор Гурняк.

"Майже у кожної області України є постійні виклики у міліцію представників Асамблеї, які були учасниками Майдана. Є проблеми з порушеннями законодавства при проведенні перевірок. Більше того, частина членів координаційної ради Асамблеї перебуває в умовах судового переслідування. Деякі наші члени вже побували на допитах по 5-6 раз. Деякі перебувають у статусі невиїзних. Особисто я був на допиті минулому тижня у Львові. Все проходило у нормальній обстановці. Згідно з Конституцією України, дав відповіді на ті питання, на які вважав необхідним. Викликали як свідка з перекриття вулиці Інститутської", - зазначив І.Гурняк, якого цитує "Дело".

За словами І.Гурняка, підприємців викликають на допити, щоб зібрати інформацію і спробувати зародити у суспільстві страх.

Глава ради Асамблеї зазначив, що під час акції вимагатимуть скасування Податкового кодексу, відставки уряду, проведення парламентських виборів у 2011 році, неприйняття Трудового кодексу.

"Податковий кодекс за дуже короткий період часу було прийнято, почав діяти. Але ні бізнес, ні податкова, ні Пенсійний фонд до цієї ситуації не готові. Фактично ми перебуваємо в умовах своєрідного хаосу", - додав він.

Нагадаємо, у листопаді 2010 року у Києві, на Майдані Незалежності, відбулася багатоденна акція протесту підприємців проти прийняття Податкового кодексу. Після проведення акцій протесту проти Податкового кодексу міліція порушила чотири кримінальні справи, зокрема, за фактом псування покриття на Майдані Незалежності. У цих справах силові структури викликають на допити понад 100 активістів Майдана.

Оподаткування: добірка новин>>>
Підприємництво в Україні: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини