RU

В Україні буде створено національний офіс для роботи з великим бізнесом

08.02.2011, 18:15

Під час реформування податкової системи України буде створено єдиний національний офіс для роботи з великим бізнесом. Про це повідомив голова Державної податкової служби України (ДПСУ) Віталій Захарченко на зустрічі з представниками Європейської Бізнес Асоціації.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі ДПСУ, зокрема, під час зустрічі обговорювалося питання особливості впровадження податкового законодавства і нові підходи в обслуговування платників податків. Наголошувалося, що Державна податкова служба у своїй роботі впроваджує нову формулу - "податкове стимулювання економічного розвитку бізнесу" і переходить на нову форму спілкування з великими платниками податків.

"Важливим кроком реформування податкової системи стане створення єдиного національного офісу для роботи з великим бізнесом, який сприятиме зростанню податкових надходжень до бюджету", - зазначив глава ДПСУ В.Захарченко. За його словами, в основу роботи податкової служби будуть закладені нові принципи, а саме - безконтактне надання послуг громадянам.

У свою чергу, представники Європейської Бізнес Асоціації проінформували керівництво податкової про проблемні питання, пов'язані із застосуванням положень Податкового кодексу. Серед проблемних питань - визнання витратами частини вартості придбаних послуг з реклами у нерезидентів, зіставлення митної, звичайної і ринкової вартості товарів, облік загальновиробничих витрат, заповнення нової форми податкової накладної, електронна звітність великих платників податків тощо.

Віталій Захарченко: біографія та добірка новин>>>
Оподаткування: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини