RU

В Україні буде більше газових заправок

01.04.2011, 10:50

Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) надає кредит на суму $10 млн. українській компанії "Надія", яка займається оптовою і роздрібною реалізацією зрідженого газу і нафтопродуктів.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі ЄБРР, використовуючи кошти кредиту, компанія "Надія" зможе збільшити кількість газових і багатопаливних заправних станцій, а також залучити нових клієнтів шляхом активного просування зрідженого газу як найбільш дешеву і екологічну альтернативу бензину.

Кредит буде використаний для фінансування інвестиційної програми компанії, яка передбачає придбання, будівництво і модернізацію газових і багатопаливних заправних станцій по всій Україні. Крім того, він дасть змогу подвоїти пропускну спроможність газового термінала компанії, який стратегічно розташований поруч із кордоном України з державами-членами ЄС.

Цей проект є частиною стратегії ЄБРР, спрямованої на фінансування розвитку і розширення якісних і незалежних роздрібних торговців паливом, а також збільшення конкуренції у цьому секторі. Реалізовуючи цей проект, ЄБРР підтримує одного із фундаторів Української асоціації зрідженого газу України, який також має підрозділ з установки газобалонного обладнання на автотранспорт.

Нагадаємо, ЄБРР є найбільшим фінансовим інвестором в Україні. Станом на 31 грудня 2010 р. Банк взяв на себе зобов'язання з надання понад 6 млрд. євро (8,3 млрд. долл. США) у межах 264 проектів.

Екологія: добірка новин>>>
Ринок газу, нафти і нафтопродуктів: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини