RU

В Ужгороді відновлять повноцінну роботу аеропорту

31.05.2021, 11:33
В Ужгороді відновлять повноцінну роботу аеропорту - Фото
Ілюстративне фото (Фото: сайт аеропорту Ужгород)

З 9 вересня 2021 року наберуть чинності зміни в аеронавігаційному просторі Словаччини, управління частиною якого буде делеговано Україні. Це означає, що вже в цьому році авіакомпанії зможуть здійснювати посадку на аеродромі Ужгорода за аеронавігаційними приладами.

Як повідомляє пресслужба Міністерства інфраструктури, 5 червня 2021 року набирає чинності Угода між Кабміном і урядом Словацької Республіки про використання частини повітряного простору Словаччини в зв'язку з наданням послуг українським провайдером аеронавігаційного обслуговування в Міжнародному аеропорту "Ужгород".

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Telegram: тільки важливе

Український провайдер аеронавігаційних послуг Украерорух вперше пройшов сертифікацію за стандартами Європейського Союзу, в результаті чого отримав від Словаччини призначення як провайдера послуг в рамках виконання польотів в/з Міжнародного аеропорту "Ужгород".

Українська авіакомпанія "Роза Вітрів" почне виконувати регулярні рейси на аеродром Ужгорода з 1 червня. Однак по 9 вересня польоти будуть здійснюватися за правилами візуальних польотів.

У Мінінфраструктури зазначили, що розпочався фінальний етап підготовки до відновлення польотів за приладами на аеродромі.

  • 24 вересня 2020 року Україна і Словаччина підписали угоду про повноцінне відновлення аеропорту в Ужгороді. У березні 2021 року Кабмін схвалив міжурядову угоду між Україною та Словаччиною про умови використання частини повітряного простору Словаччини.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Facebook: головні бізнес новини

Юрий Тарасовский
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини