RU

В Тимошенко відкладали цілий місяць для "Газпрому"

07.10.2009, 11:23

Український уряд працював цілий місяць, щоб активізувати всі системи збору коштів для оплати російського газу. Про це заявила Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко, відкриваючи засідання Кабінету Міністрів.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, зокрема, Ю.Тимошенко запевнила, що Україна буде й далі вчасно розраховуватися за спожитий російський газ, незважаючи на "політичну істерію" в країні.

"Україна, незважаючи і незалежно від політичної істерії, яка в Україні не припиняється, тому що, на жаль, сектор опонентів представлений виключно істеричними політиками, які нагнітають ситуацію в державі, які руйнують її стабільність усупереч всім цим прогнозам... розрахунки, проведені у повному обсязі, хоч нам це далося дуже і дуже складною, дорогою ціною, і ми далі продовжуємо, незалежно від політичного саботажу, який сьогодні панує в країні, тримати всі фінансові баланси України", - сказала вона.

Ю.Тимошенко також відмітила, що уряд, незважаючи на фінансову кризу, зміг знайти кошти і вчасно розрахуватися за спожитий Україною газ. "Ми місяць працювали для того, щоб відкласти кожну копійку, кожну гривню, щоб активізувати всі системи збору платежів за газ, щоб переглянути всі моделі розрахунків з бюджетом", - вказала глава уряду.

Нагадаємо, напередодні НАК "Нафтогаз України" повідомила, що в повному обсязі розрахувався з ВАТ "Газпром" за імпортований у вересні 2009 року природний газ. Компанія отримала відповідне підтвердження від банку-кореспондента. У свою чергу, ВАТ "Газпром" підтвердив, що НАК "Нафтогаз України" своєчасно і в повному обсязі сплатила вересневі поставки газу.

Українсько-російські відносини: добірка новин>>>

Енергетична безпека: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини