RU

В Тимошенко сьогодні - день зарплат

10.03.2009, 09:09

У вівторок, 10 березня, Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко збирається провести селекторну нараду з питань виплат заробітної плати в регіонах.

Глава українського уряду давно говорить про плани кардинально боротися з боргами із зарплат на приватних підприємствах. Прем'єр вже пригрозила націоналізацією тих із них, де звільняють людей і затримують виплати зарплат.

Раніше Ю.Тимошенко заявляла, що збирається звільняти міністрів за борги із зарплат. Крім того, Ю.Тимошенко вимагала від міністерств погасити всю заборгованість із зарплат на державних підприємствах вже у березні.

Крім того, ключовими словами на засіданні Кабінету Міністрів України минулої середи стали слова "виплата зарплат". Ю.Тимошенко, зокрема, встигла пригрозити міністрам відсутністю оплати праці, якщо ті будуть халатно ставитися до своїх обов'язків.

Юлія Тимошенко: біографія і добірка новин>>>
Уряд Тимошенко: добірка новин>>>
Фінансова криза: добірка новин>>>

Що відбувається в компаніях в період кризи? У рамках порталу ЛІГА.net працює проект "Антикриза", де акумулюються історії компаній і людей, а також поради експертів, пов'язані контекстом фінансово-економічної кризи.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини