RU

В Тимошенко чекають позовів щодо ОПЗ

30.09.2009, 10:34

В уряді очікують позовів від учасників вчорашнього конкурсу з продажу ВАТ "Одеський припортовий завод". Таким припущенням поділився з журналістами Міністр юстиції України Микола Оніщук.

"Виходячи з вчорашнього рішення Фонду держмайна, завод (ОПЗ, - ред.) продовжує перебувати у власності держави, однак потрібно чекати судових позовів від учасників цього конкурсу. І я думаю, що саме таким чином вони будуть прагнути захистити свої права", - сказав М.Оніщук, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Напередодні бізнесмен Ігор Коломойський заявив, що збирається судитися за право володіти ОПЗ. "Ми звернемося до судів з вимогою визнати ТОВ "Нортіма" переможцем і віддати їй завод за тією ціною, за якою вона виграла конкурс. І ми від цього не відступимо. Завод був, є і буде українським", - сказав він.

Крім того, в компанії повідомили, що будуть вимагати в суді від Кабінету Міністрів і Фонду держмайна відшкодування збитків.

Нагадаємо, 29 вересня комісія ФДМУ відмінила результати конкурсу з приватизації ОПЗ. Раніше у той самий ТОВ "Нортіма" виграло конкурс-аукціон з продажу 99,567% акцій ВАТ "Одеський припортовий завод", запропонувавши на 1 млрд.грн. більше суми, заявленої Фондом державного майна - суму у 5 млрд.грн.

Нагадаємо також, що заявки Фонду на участь в конкурсі подали три компанії: ТОВ "Азот-Сервіс", ТОВ "Нортіма" і ТОВ "Фрунзе-Флора". ТОВ "Нортіма" представляє інтереси відомого українського бізнесмена І.Коломойського.

Микола Оніщук: біографія і підбірка новин>>>

Одеський припортовий завод: довідка і добірка новин>>>
Приватизація по-українськи: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини