RU

В "суецькому заторі" застрягло вісім суден з вантажем українських компаній

29.03.2021, 14:26
В
Суховантаж Ever Given (Фото – EPA)

У "суецькому заторі" застрягло вісім суден з вантажем українських компаній, але в цілому аварія балкера Ever given в Суецькому каналі на ритмічність відвантаження українського експорту не вплинула. Про це повідомив судновий агент України компанія Stark Shipping.

"Завантажені балкери з Китаю в Україну не ходять, а порожні судна приходять не з тих напрямків, які вимагають проходження через Суец", – зазначив Андрій Соколов, директор з розвитку Старк Шиппінг.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Facebook: головні бізнес новини

За його словами, імпорт балкерами в Україну (боксити, зокрема), які замиваються і потім стають під навантаження – теж проходять не через Суецький канал.

При цьому Соколов зазначив, що спостерігається вплив на підхід імпортних контейнерів, однак саме в Україні є заділ з потужності контейнерних терміналів, і вони повинні легко впоратися зі сплеском імпорту після відновлення роботи каналу.

За даними Stark Shipping, в "суецькому заторі" застрягло вісім суден з вантажем українських компаній, таких як Nibulon, Cargill, Metinvest, ArcelorMittal. Серед вантажів: кукурудза, пшениця, залізна руда і металопродукція. Більшість з них слідує в Китай. В цілому "підвисали" понад 680 000 тон українського експорту.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Telegram: тільки важливе

Юрий Тарасовский
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини