RU

В Секретаріаті передрікають швидке банкрутство "Нафтогазу"

11.02.2009, 14:45

В Секретаріаті Президента не виключають банкрутства НАК "Нафтогаз України" найближчим часом. Про це сьогодні заявив Уповноважений Президента України з міжнародних питань енергетичної безпеки Богдан Соколовський.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Б.Соколовський відзначив, що на сьогодні повинні вживатися заходи для недопущення банкрутства НАК. "Ці заходи (зокрема, затвердження фінплану НАК "Нафтогаз України" - ред.) повинні здійснюватися з метою недопущення того, щоб НАК "Нафтогаз України" перейшов у стан банкрутства, що зараз є реальним", - сказав він.

При цьому Б.Соколовський зазначає, що банкрутства НАК "Нафтогаз України" можна чекати в найближчі місяці.

Нагадаємо, вчора перед початком засідання Ради національної безпеки і оборони України Президент Віктор Ющенко заявив, що дисбаланс НАК "Нафтогаз України" в 2009 році може скласти кілька десятків мільярдів.

До цього Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко, заявила, що фінансовий план НАК "Нафтогаз України" буде затверджено без дефіциту через декілька тижнів.

Раніше "Нафтогаз України" повідомив, що на виконання директив Кабінету Міністрів України повністю завершив процес переходу на прямі відносини з ВАТ "Газпром" і приступив до підготовки фінансового плану.

НАК "Нафтогаз України": довідка і добірка новин>>>
Ринок газу, нафти і нафтопродуктів: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини