RU

В Росії вигадали, як оминути заборону на гральний бізнес

02.07.2009, 17:09

У кількох містах Росії вигадали, як оминути закон про заборону грального бізнесу. Зокрема, зали гральних автоматів змінили вивіски і продовжують працювати під виглядом залів "електронних лотерей" і "інтернет-салонів".

За інформацією видання "Фінанс", у Санкт-Петербурзі було виявлено зали "електронних лотерей", в яких стоять ті ж гральні автомати, що й раніше. Єдина відмінність полягає у тому, що на автоматах немає купюроприймачів - кошти збирає адміністратор залу. Проте, за словами адвокатів, діяльність таких точок підпадає під юрисдикцію Закону "Про лотереї", а не Закону "Про держрегулювання і діяльності з організації і проведення азартних ігор".

Спроба замінити правила гри в автомати з допомогою лотереї не змінює суті, оскільки основні ознаки гри залишаються колишніми: азарт і можливість отримати грошовий приз або програти гроші на користь казино.

В Астрахані за лотерейні автомати також видають колишніх "одноруких бандитів". Крім того, в регіональному УВС відзначили, що один з гральних закладів обладнали під "інтернет-салон". Такий заклад працював за безготівковим розрахунком за допомогою терміналу електронної платіжної системи "Webmoney".

Деякі гральні зали у великих містах стали покерними клубами, оскільки покер було переведено у розряд спортивних ігор. В мерії Москви вже заявили, що наполягають на прийнятті щодо покерних клубів і клубів інтернет-ігор тих самих законів, що й до усього іншого грального бізнесу.

Нагадаємо, вчора у Росії набув чинності закон про гральні зони. З 1 липня всі гральні заклади повинні були переміститися у чотири зони - в Приморському і Алтайському краях, в Калінінградській області і на кордоні Краснодарського краю і Ростовської області. Обсяг грального бізнесу разом з букмекерським у Росії оцінюється більш ніж у $5 млрд в рік.

Гральний бізнес: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини