RU

В "Регіонах" пропонують бюджетний федералізм: "сам заробив, сам і розподілив"

15.05.2009, 15:22

Народний депутат від Партії регіонів Олена Бондаренко виступає проти бюджетної "зрівняловки" і пропонує формувати бюджет країни за принципом "сам заробив, сам і розподілив". Про це вона заявила під час Інтернет-конференції, яка проходить сьогодні в Прес-центрі Інформаційного агентства ЛІГАБізнесІнформ (Київ, вул. Шамрила, 23).

О.Бондаренко відзначила, що, якщо проаналізувати Держбюджет на 2009 рік, то основними його донорами виступають східні області України, а реципієнтами державних грошей на нинішній момент є області Західної України.

"У бюджетному законодавстві, на жаль, процвітає "зрівняловка", яка у підсумку призвела до певного утриманства на місцях та імпотенції місцевих органів "самоврядування". Я написала останнє слово в лапках, тому що насправді самоврядування в Україні, як лохнеське чудовисько: всі про нього говорять, але насправді його немає, оскільки бюджет країни формується нецивілізовано, а саме зверху вниз. Центральна влада, а саме Кабмін, до кінця року відкривають двері, куди на напівзігнутих ногах з простягнутою рукою входять мери міст, голови селищ і сіл. Бо на них лежить невдячна місія випрошувати у чиновників в київських кабінетах милостиню на залагодження дахів в дитячих садках, на латання дір на трасах міського підпорядкування, на купівлю лавочок у міські сквери", - наголошує депутат.

У зв'язку з цим О.Бондаренко зазначає, що вона, як і її колеги по фракції і по партії, виступає за ідею як мінімум бюджетного федералізму в Україні, тобто, жити за принципом "сам заробив, сам і розподілив". За її словами, це є як мінімум одним із найбільш ефективних виходів з ситуації, що склалася.Цей захід проводиться у Прес-центрі Інформаційного агентства ЛІГАБізнесІнформ
за адресою: Київ, вул. Шамрила, 23

тел.: (044) 593-16-37
e-mail: [email protected]
Детальніше про Прес-центр>>>

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини