В Приватбанку уточнили рішення Лондонського суду щодо євробондів

11.10.2019, 11:54
В Приватбанку уточнили рішення Лондонського суду щодо євробондів - Фото
Суд (фото - pixabay.com)

Арбітражний суд Лондона виніс часткове рішення щодо євробондів, випущених в 2010 і 2013 роках, яке не накладає на ПриватБанк зобов'язань щодо виплат.

Як говориться в прес-релізі банку, ще повинно бути прийняте рішення щодо іншого аспекту лінії захисту Приватбанку проти позовних вимог.

"За нинішніх обставин існує велика невизначеність щодо того, чи повинен ПриватБанк здійснити які-небудь виплати за арбітражним рішенням, а якщо має, то коли. Навіть якщо коли-небудь від Приватбанку потрібно буде здійснити які-небудь виплати, згідно з арбітражним рішенням, вони будуть істотно менше розміру позовних вимог", - йдеться в повідомленні.

У банку не розголошують повну інформацію через її конфіденційність. При цьому зазначають, що суд "ухвалив, що від Приватбанку не потрібні виплати за єврооблігаціями 2010-2013 років випуску, якщо остаточними власниками є особи, зв'язок яких з колишніми власниками доведений, або, якщо власники утримують єврооблігації в інтересах таких осіб".

Крім того, арбітражний суд застосував механізм, згідно з яким кожен довірчий керуючий акціями буде перевірений на зв'язок з екс-власниками банку. Якщо зв'язок буде доведений, то такого власника акцій виключать "з кола осіб для виплат за арбітражним рішенням", так само як і власники рахунків, які не нададуть інформацію про кінцевого бенефіціара.

При цьому, арбітражний суд також постановив, що рішення набудуть чинності тільки після прийняття рішення щодо іншої лінії захисту Приватбанку (слухання за якою арбітражний суд поки відклав), і тільки у разі, якщо арбітражний суд відхилить таку лінію захисту".

Таким чином, арбітражні рішення в частині виплат з боку Приватбанку відносно єврооблігацій, "поки повністю знаходяться під дією відкладальної умови".

В ПриватБанку також відзначають, суддя ще повинен розглянути інші аспекти справи.  "Відповідні подання до суду є конфіденційними", - уточнюють в банку.  І поки вони не будуть розглянуті, "що очікується протягом 2020 року, позиція щодо арбітражних рішень залишиться невизначеною".

  • 13 липня Лондонський арбітраж прийняв рішення на користь власників єврооблігацій Приватбанку, повідомило агенство Інтерфакс із посиланням на одного з позивачів.  Справа стосується облігацій, які ПриватБанк примусово конвертував в капітал після націоналізації в грудні 2016 року.
  • В капітал були конвертовані три випуски єврооблігацій: на $175 млн за ставкою 10,875% з погашенням 28 лютого 2018 року, на $200 млн за ставкою 10,25% з погашенням 23 січня 2018 року, з яких $40 млн було погашено в серпні 2016-го,  а також на $220 млн за ставкою 11% (облігації субординованого боргу) з погашенням в 2021 році.
  • Поточне рішення зачіпає власників паперів на загальну суму $335 млн. За інформацією Інтерфаксу, на виплати будуть впливати два фактори: особистість власника облігацій і дата їх придбання. Співрозмовник агентства зазначив, що під час відсутності повної документації він передбачає, що мова йде про намір виділити пов'язаних і не пов'язаних з ПриватБанком осіб.

Читайте російською: В ПриватБанке уточнили решение Лондонского суда по евробондам

Анастасия Красенец
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

LIGA радниківНевидимая власть. Зачем руководству страны 500 советников и помощников