RU

В Ощадбанку новий глава правління. Хто такий Наумов

03.11.2020, 15:52
В Ощадбанку новий глава правління. Хто такий Наумов - Фото
Сергій Наумов (Фото: Facebook/Sergii Naumov)

2 листопада 2020 року голова правління  Ощадбанку Андрій Пишний завершив свою каденцію на посаді, з 3 листопада банк очолює Сергій Наумов.

Новий глава в Facebook подякував наглядовій раді банку за довіру.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Facebook: головні бізнес новини

"Щоб остаточно відірватися від минулого, Ощадбанку необхідна приватизація. Потрібно, щоб в капітал банку увійшов іноземний інвестор, який не тільки принесе сучасні технології, але й зміцнить довіру до фінансового інституту. Щоб знайти цього інвестора, потрібно і далі працювати над підвищенням конкурентоспроможності "Ощаду". Посилення конкурентних переваг і приватизація – такі пріоритети будуть в моєму порядку денному", – пояснив Наумов.

За його словами, вперше в історії Ощадбанку передача влади відбувається без конфліктів, цивілізовано, як в провідних міжнародних компаніях.

Він додав, що на державні банки зараз припадає більше половини банківського сектора, і вони "мають унікальну можливість дати поштовх економічному зростанню". За словами Наумова, Ощадбанк продовжить брати активну участь в урядовій програмі Доступні кредити 5-7-9%.

Сергій Наумов народився в 1969 році в Баку. Він має вищу технічну та економічну освіту, в 2005 році отримав ступінь MBA в Kassel International Management School (Німеччина). Стаж роботи в банківській сфері становить 25 років. Наумов обіймав керівні посади в низці банків України, зокрема Райффайзен Банку (дочірній банк австрійської банківської групи Raiffeisen Bank International), УкрСиббанку (51% акцій належить BNP Paribas, 39,5% – ЗАТ "Українська металургійна компанія", 9,5% – іншим акціонерам), Правекс банку (колишній власник Леонід Черновецький, зараз – Intesa Sanpaolo), Піреус банку (є частиною міжнародної банківської групи Piraeus Bank Group). В останніх трьох він був головою правління.
Голова правління державного банку призначається і звільняється з посади наглядовою радою банку після проходження конкурсного відбору. Термін повноважень голови правління становить п'ять років.


Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Telegram: тільки важливе

Наталия Софиенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини