RU

В офісах дочок Газпрому в Європі пройшли обшуки

28.09.2011, 11:47
В офісах дочок Газпрому в Європі пройшли обшуки - Фото
f50bfefdf83becec8d83c89942822af2.jpg

В офісах дочок Газпрому в Європі пройшли обшуки
Представники Єврокомісії проводять обшук в берлінському представництві дочірньої компанії російського Газпрому - Gazprom Germania. Про це повідомив РІА Новини у вівторок прес-секретар компанії Бургхард Велькі.

"Сьогодні вранці до нас в будівлю з ордером на обшук прийшли декілька співробітників Єврокомісії, вони перевіряють діяльність нашого підприємства", - сказав Велькі.

Як повідомляє видання Wirtschaftswoche, обшук проводять близько дюжини представників Єврокомісії. Компанію, за інформацією видання, звинувачують в цінових змовах і зловживаннях становищем на ринку.

У свою чергу MarketWatch передає, що обшуки також пройшли в дочірній компанії Газпрому в Чехії - Vemex.

Загалом Єврокомісія провела перевірки в компаніях газової галузі за підозрою в порушенні антимонопольного законодавства Євросоюзу одразу в 10 країнах.

"Єврокомісія розслідує потенційно можливі дії, що йдуть врозріз з вільною конкуренцією по поставках газу в центральних і східних державах ЄС. Розслідування стосується випадків, коли за домовленістю або в односторонньому порядку конкуренція може бути ускладнена. Зокрема, це могло бути досягнуто за рахунок "розділення" ринку між його найбільшими учасниками, встановлення перешкод в доступі до (газотранспортної) мережі і бар'єрів на шляху диверсифікації постачальників, а також за рахунок завищення цін", - говориться в повідомленні Єврокомісії.

"Факт, що комісія провела подібні перевірки, не означає винності компаній", - уточнюється в документі. Тепер комісія перевірить отримані дані й ухвалить рішення. В разі встановлення провини компаніям загрожує штраф, розмір якого визначить ЄК.

Ринок газу, нафти й нафтопродуктів: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини