RU

В офісі компанії Інком правоохоронці проводять перевірку

12.10.2011, 13:06
В офісі компанії Інком правоохоронці проводять перевірку - Фото
d12a83b87cf7077db3741385c68005f2.jpg

В офісі компанії Інком правоохоронці проводять перевірку

У середу, 12 жовтня, в центральний офіс компанії Інком (поблизу метро Шулявська) нагрянула податкова міліція. Про це повідомили виданню Дело співробітники компанії.

"Міліціонери в масках і із зброєю вигнали всіх в коридор, нікуди їх не пускають, входи в кабінети заблоковані, не пускають навіть в туалет", - повідомили в компанії.

Співробітники Інкома знаходяться на 5-му поверсі, а керівництво - на 7-му.

"Президент компанії, наглядова рада – вони всі знаходяться на сьомому поверсі, і ми не знаємо, що там робиться", - повідомили співробітники компанії.

У прес-службі компанії кореспонденту ЛІГАБізнесІнформ підтвердили, що на даний момент в офісі Інкома проводиться перевірка. Офіційну інформацію обіцяють оприлюднити пізніше.

Інком працює в Україні більше 20 років і є одним з лідерів вітчизняного ринку інформаційних технологій. Інком займається бізнес-консалтінгом, ІТ-консалтінгом, системною інтеграцією, інтеграцією систем безпеки і надійності, операторських систем зв'язку.

Президент корпорації Інком - Олександр Федченко. Засновник Інкома - Олександр Кардаков. Він є власником компанії Октава Капітал, активи якої оцінюються в 2,5 млрд.грн. За версією журналу Фокус, Кардаков посідає 123 місце в рейтингу "200 найбагатших людей України".

У лютому цього року прем'єр-міністр Микола Азаров відвідував підрозділ Інкома, де йому демонстрували інноваційні системи і технологічні новинки вітчизняного виробництва.

Інком: довідка, новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини