RU

В Одесі обговорять транзит газу в Європу

27.07.2010, 13:40

В Україну з візитом прибув комісар ЄС з питань енергетики Гюнтер Еттінгер.

Як повідомляє "Deutsche Welle", офіційний Київ чекає, що він озвучить чітку позицію Євросоюзу щодо вірогідного створення українсько-російського газового консорціуму.

Комісар Г.Еттінгер, який відповідає в ЄС за питання енергетики, візьме участь у міжнародній конференції в Одесі, присвяченій енергетичній безпеці і інвестиціям в Чорноморський регіон. Там єврокомісар збирається вимовити доповідь про співпрацю України і Євросоюзу в енергетичній сфері. Проте більш цікавими і змістовними будуть неформальні зустрічі, адже в Одесу з'їхалися урядові чиновники Грузії, України, Болгарії, Туреччини, Румунії. Вони, як очікується, обговорять питання транзиту газу в Європу і енергетичний потенціал Чорноморського регіону.

Будуть серед запрошених і російські представники. "На цій конференції будуть порушуватися питання "Південного потоку", "Набукко" та інших трубопроводах. Все буде стосуватися безпеки постачань енергоносіїв у Чорноморському регіоні", - сказав прес-аташе представництва ЄС в Україні Давід Стулік.

Енергетична безпека: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини