RU

Вінський пропонує "заморозити" зарплати транспортникам

27.10.2008, 16:05

Міністр транспорту і зв'язку України Іосиф Вінський рекомендує впровадити тимчасовий мораторій на збільшення зарплат у галузі до "з'ясування глибини фінансово-економічної кризи". Про це він заявив сьогодні під час брифінгу.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, І.Вінський зазначив, що в умовах фінансово-економічної кризи вважає доцільним тимчасово заморозити збільшення зарплат у галузі. За словами міністра, мораторій на зростання зарплат буде впроваджено до того часу, поки не стане ясною ситуація з глибиною кризи і параметрами цін на ринку.

Також Міністр зазначив, що ситуація з кризою повинна прояснитися протягом найближчих 2-3 місяців. "Якщо немає перевезень, якщо знижуються обсяги надання послуг, якщо у нас є проблема з економікою, то за рахунок чого ми можемо надалі збільшувати зарплату", - додав І.Вінський. На його думку, за останній час зарплати в галузі і так були збільшені "достатньою мірою". Так, за даними Мінтрансзв’язку за 9 місяців поточного року зарплата з галузі зросла на 38% і становить у середньому 2205 грн. при середній зарплаті в економіці держави близько 1800 грн.

Досьє на Іосифа Вінського >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини