RU

Вінський не виключає, що може повторити долю Кирпи

22.06.2009, 10:14

Міністр транспорту і зв'язку Іосиф Вінський, що написав днями заяву про свою відставку, наразі не хоче говорити про своє політичне майбутнє і сподівається не повторити долю колишнього глави Мінтрансу Георгія Кирпи. Про це він повідомив в інтерв'ю газеті "Коммерсант'".

Зокрема, на питання про формат подальшої своєї політичної діяльності Міністр відповів: "Я не знаю. Давайте я закінчу цей етап свого життя, якщо вдасться його закінчити без рубців на серці і не повторити долю Георгія Кирпи (Міністр транспорту з 2002 по 2004 роки, за офіційною версією покінчив життя самогубством у грудні 2004 року.–ред.), тому що питання може стояти й так. І тоді я визначуся. Я доведу цю тему до кінця, тому що ця боротьба стосується долі держави і фундаментальних цінностей. Але те, що я буду працювати на лівому фланзі політичного спектру, не підлягає сумніву. Я соціаліст за переконанням".

Водночас, Міністр підтвердив, що у нього була кадрова пропозиція з Секретаріату Президента, але він її відхилив. При цьому, Міністр не уточнив про яку саме посаду йшлося.

"Не хочу говорити, тому що я її не прийняв", - сказав Й.Вінський.

Нагадаємо, 17 червня Й.Вінський подав заяву про свою відставку. "Моя заява викликана серйозними розбіжностями з Прем'єр-міністром України Юлією Тимошенко щодо політичних, кадрових, економічних питань, а також етики відносин між членами Кабінету Міністрів України", - вказав він.

Водночас, Й.Вінський запевнив, що з політики не піде, - після відставки почнеться його активна політична діяльність. Чиновник не уточнив, до якої політичної партії збирається приєднатися, і не повідомив, чи буде створювати власну політичну силу.

Йосип Вінський: біографія і добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини