RU

Вінський дав тиждень на порятунок Ізюмських тепловозоремонтників

04.06.2009, 12:06

Міністр транспорту і зв'язку Йосип Вінський пообіцяв працівникам ВАТ "Ізюмський тепловозоремонтний завод" (ІТРЗ), які сьогодні під будівлею Мінтранссвязі влаштували пікет на знак протесту проти дій керівництва заводу, що до 10 червня буде підготовлено програму виведення заводу з кризи. Про це кореспондентові ЛІГАБізнесІнформ повідомив голова профспілкової організації заводу Олександр Хахильов, після переговорів з Й.Вінським.

За словами О.Хахильова програму представить працівникам заводу 10 червня заступник міністра Володимир Бадагов. Водночас, Міністр дав низку доручень щодо виходу заводу з кризи. Зокрема, в тижневий термін завершити формування наглядової ради ІТРЗ. В.о. Голови правління ІТРЗ Миколі Подушці щотижня звітувати перед працівниками про пророблені моменти. Крім того, кожна залізниця, протягом тижня, поставить на ремонт по одному тепловозу, що дозволить завантажити потужності заводу.

Також О.Хахильов відзначив, що питання погашення заборгованості із заробітної плати залишається відкритим: "За умови завантаження заводу і виплати передоплати, працівники готові приступити до роботи", - вказав голова профспілки.

При цьому, О.Хахильов наголосив, що якщо доручень Міністра не буде виконано і ситуація не зрушить з мертвої точки, пікетувати Мінтранс буде весь колектив заводу (463 співробітники, - ред.).

Нагадаємо, працівники ВАТ "Ізюмський тепловозоремонтний завод" прийшли з ранку під будівлю Міністерства транспорту України, де влаштували пікет на знак протесту проти дій керівництва заводу, затримок з виплатою заробітної плати і 5 млн.грн. заборгованості. Загалом в пікеті беруть участь близько 30 людей (представники колективу і члени профспілкових організацій).

Люди, що прийшли під будівлю Мінтрансу України, говорять, що зарплата затримується з червня 2008 року. За їхніми словами, провиною всьому - нове керівництво заводу в особі в.о голови правління ІТРЗ М.Подушки.

До М.Подушки директором ІТРЗ працював Євген Орлов. Його було призначено у 2005 році. За словами О.Хахильова, на екс-голову правління заводу заведено кримінальну справу у Прокуратурі Харківської області, стосовно доведення підприємства до банкрутства.

Організатором сьогоднішнього пікету виступив колектив підприємства на чолі з профкомом, що підтримується Радою профспілки залізничників і транспортних будівельників.

Ізюмські тепловозоремонтники популярно пояснили Вінському, чого варте їхнє керівництво (фото)>>>

Транспорт, логістика: добірка новин>>>
Машинобудування, металообробка: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини