RU

В НРУ заявили, що відсутність дефолту в США засмутить Азарова і Тігіпка

02.08.2011, 10:51

Голова економічної ради НРУ Олександр Чорноволенко вважає, що відсутність дефолту в США не дозволить українському уряду сховати власні прорахунки за ширмою коллапсу світової фінансової системи.

"Дехто може пошкодувати, що в США дефолту не буде. Це прем'єр-міністр Азаров і віце-прем'єр Тігіпко, які неодноразово говорили про можливість американського дефолту та його негативний вплив на Україну. Створюється враження, що вони дуже хотіли сховати всі недоліки роботи українського уряду за світовою фінансово-економічною кризою, яка могла б бути. Це схоже на того завідуючого базою, який спочатку сам пограбував свою базу, а потім вирішив зробити там штучну пожежу", – сказав Чорноволенко, якого цитує прес-служба НРУ.

"Ситуація дуже серйозна. Високий рівень інфляції разом з дефіцитом зовнішнього торгового платіжного балансу, фактична відсутність іноземного інвестування в українську економіку, небачений рівень зовнішніх боргів примушують песимістично дивитися в майбутнє. Таке враження, що уряд Азарова не уявляє, як проіснує українська економіка протягом одного кварталу без зовнішніх запозичень. Якщо весь світ успішно пережив чутки про дефолт, то Україна впритул підійшла до нього", – наголосив він.

"Україну заганяють в повну ізоляцію за рахунок бездарного процесу над Тимошенко. Судять невинну людину, і це бачить весь світ. Це є свідченням зруйнованих судової і правоохоронної систем, що негативно впливає на імідж України, зокрема, як надійного торгового і інвестиційного партнера", – підсумував нардеп.

Нагадаємо, раніше члени нижньої палати парламенту США підтримали підвищення припустимого рівня держборгу на $2,4 трлн. при нинішньому рівні в $14,3 трлн.

Загроза дефолта в США: всі новини>>>
Уряд Азарова: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини