RU

В ГПУ наразі не бачать підстав для порушення кримінальної справи щодо ОПЗ

30.09.2009, 11:00

У Генеральній прокуратурі України (ГПУ) наразі не бачать підстав для порушення кримінальної справи стосовно вчорашнього конкурсу з продажу ВАТ "Одеський припортовий завод". Про це повідомила заступник генпрокурора Тетяна Корнякова, відповідаючи на питання журналістів, чи були звернення у ГПУ з приводу вчорашнього конкурсу.

"Для того, щоб порушити кримінальну справу, треба, щоб державі було завдано збитки. Для того, щоб визначити завдані збитки, треба, щоб цей конкурс відбувся. Тоді б ми говорили про те, що за такою-то ціною продано, порушено процедуру і так далі. А конкурсу не було. Тому говорити про притягнення до кримінальної відповідальності поки, на мій погляд, підстав немає", - сказала Т.Корнякова, яку цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Нагадаємо, 29 вересня комісія ФДМУ відмінила результати конкурсу з приватизації ОПЗ. Раніше у той самий день ТОВ "Нортіма" виграло конкурс-аукціон з продажу 99,567% акцій ВАТ "Одеський припортовий завод", запропонувавши на 1 млрд.грн. більше суми, заявленої Фондом державного майна - суму в 5 млрд.грн.

Нагадаємо також, що заявки Фонду на участь в конкурсі подали три компанії: ТОВ "Азот-Сервіс", ТОВ "Нортіма" і ТОВ "Фрунзе-Флора". ТОВ "Нортіма" представляє інтереси відомого українського бізнесмена І.Коломойського.

Одеський припортовий завод: довідка і добірка новин>>>
Приватизація по-українськи: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини