RU

В Європі зняли арешт з активів Газпрому. Що кажуть у Нафтогазі

21.01.2020, 11:12
В Європі зняли арешт з активів Газпрому. Що кажуть у Нафтогазі - Фото
газпром Depositphotos

В Англії, Уельсі, Нідерландах і Люксембурзі на вимогу НАК Нафтогаз України з 20 січня 2020 року було знято арешт з активів російського Газпрому. Про це повідомляється на сайті центру розкриття корпоративної інформації.

У компанії нагадали, що арешт на активи Газпрому був накладений 28 лютого 2018 року в ході судових розглядів із Нафтогазом.

Згідно з повідомленням, Нідерланди повідомили російську компанію про зняття арешту 10 січня, Люксембург - 11 січня, Англію і Уельс - 14 січня.

У свою чергу в Нафтогазі пояснили, що арешти, про які повідомляє Газпром, накладалися на активи російської компанії в різних юрисдикціях, щоб змусити її заплатити борг за рішенням Стокгольмського арбітражу. "Ми отримали $2,9 млрд грошима від Газпрому 27 грудня", - сказано в повідомленні.

  • 20 грудня в Мінську на тристоронніх газових переговорах Україна і Росія підписали протокол щодо транзиту газу. Газпром погодився виплатити Нафтогазу $2,9 млрд за рішенням Стокгольмського арбітражу в обмін на відгук інших позовів.
  • Увечері 27 грудня в Нафтогазі повідомили, що отримали $2,9 млрд від Газпрому на свої рахунки.

Читайте російською: В Европе сняли арест с активов Газпрома. Что говорят в Нафтогазе

Анастасия Красенец
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини