RU

Відомство Бродського проіснує ще цілий місяць

21.01.2011, 16:15
Відомство Бродського проіснує ще цілий місяць - Фото
b709aa25d3525f6612e7eed9397a1257.jpg

Відомство Бродського проіснує ще цілий місяць

Державний комітет з питань регуляторної політики і підприємництва проіснує орієнтовно до 20 лютого. Відомство перебуває у процесі ліквідації. Про це у коментарі кореспонденту ЛІГАБізнесІнформ розповів глава прес-служби Держкомпідприємництва Юлія Лаврисюк.

"В указі Президента відводиться час на ліквідацію. У роз'ясненнях від Кабміну відводиться термін в два місяці на процес реорганізації, на скорочення. Протягом цього часу комітет виконує всі свої функції. Оскільки роз'яснення прийшли пізніше за указ, то, якщо я не помиляюся, комітет діятиме приблизно до 20 лютого", - наголосили у Держкомпідприємництва.

Сказати що-небудь конкретне про подальшу долю відомства після відведеного терміну в прес-службі не змогли. "Ймовірно, це буде департамент Мінекономіки. Але ніякого документа ми ще не бачили. Ми всі підписали повідомлення про те, що нас будуть скорочувати. Отже, ми віддаємо свої функції департаменту Мінекономіки. Чи залишаться люди - невідомо", - сказали у прес-службі.

Чи залишиться на своїй посаді Михайло Бродський у відомстві також не змогли відповісти. "Ми у процесі ліквідації. Працює ліквідаційна комісія. Але, ви ж розумієте, що не можна просто викинути людей на вулицю. Так що ми допрацьовуємо час", що залишився, - сказали у прес-службі.

Михайло Бродський: біографія та добірка новин>>>

Петро ШУКЛІНОВ


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини