RU

Відкрито сезон полювання за грошима

15.03.2010, 10:00

на правах реклами

Відкрито сезон полювання за грошима
Оскільки нашим співгромадянам, переважною мірою, вдалося відвоювати свої банківські депозити, боротьба за інвестора стала дуже актуальною і потенційно прибутковою справою.

Компанія "КІНТО" давно відома на ринку фінансових послуг своїми несподіваними продуктами, які, попри всю свою, на перший погляд, невчасність та парадоксальність, виявляються успішними. Сьогодні "КІНТО" презентує новий продукт під назвою "КІНТО - Пори року". Цей каскад фондів ставить собі за мету мінімізувати ринкові ризики при цільовій доходності на рівні двох депозитних ставок провідних банків.Вже на початку березня починає розміщення своїх інвестиційних сертифікатів фонд "КІНТО – Весна". За ними прийдуть "КІНТО – Літо", "КІНТО – Осінь", "КІНТО – Зима".

Наскільки доречним і вчасним є запуск нового інвестиційного проекту? Чи готовий вітчизняний інвестор понести свої гроші комусь в розпорядження? Президент КІНТО Сергій Оксаніч з цього приводу:

- Процес масового усвідомлення переваг, недоліків і взагалі самої сутності фондового ринку, є достатньо тривалим і непростим. Можна згадувати 70 років радянської влади, яка цілеспрямовано витравлювала з людей бажання примножувати зароблене. Ми ментально ще не завжди готові до інвестицій. Але це й через нерозвиненість самого українського фондового ринку.

А питання довіри до нашого нового продукту "КІНТО - Пори року" - це питання довіри не до фінансових інститутів взагалі. Це питання довіри, перш за все, до КІНТО. Ми на ринку вже 18 років, інвестор знайомий з нашою репутацією. Сумнівів щодо нашої порядності не виникало ніколи. Каскад нових фондів "КІНТО - Пори року" створить особливий інвестиційний простір, який задовольнить багатьох інвесторів – і теперішніх, і майбутніх. А ті, хто стане учасником всіх чотирьох фондів одночасно, отримають чотири грошових потоки на рік. Головні ознаки фондів "КІНТО - Пори року" = мінімальні ризики + збереження проінвестованої суми + прибуток у вигляді дивідендів.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини