RU

Від Януковича вимагають не допустити прийняття Податкового кодексу

16.11.2010, 12:20
Від Януковича вимагають не допустити прийняття Податкового кодексу - Фото
9be195515a3b9d2eee25f6f355ca7b1a.jpg

Від Януковича вимагають не допустити прийняття Податкового кодексу

Представники малого і середнього бізнесу, які сьогодні мітингують під стінами Верховної Ради, звернулися до Президента України Віктора Януковича з вимогою втрутитися і не допустити прийняття Податкового кодексу. Відповідне звернення зачитали організатори акції під стінами парламенту.

"Умови ведення бізнесу в Україні, незважаючи на обіцяні вами податкові канікули і задекларовані реформи, для підприємців і невеликих підприємств цього року істотно погіршилися", - йдеться у зверненні, яке цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

За словами підприємців, вони багато місяців брали участь у розробленні проекту Податкового кодексу, але більшість пропозицій, які дозволили б не погіршити систему оподаткування для малого і середнього бізнесу, були повністю проігноровані Кабінетом Міністрів і через позицію уряду не враховані при доопрацюванні у Верховній Раді.

"У разі набуття чинності підготовленого до другого читання проекту Податкового кодексу спрощена система оподаткування буде знищена, а загальна система оподаткування абсолютно не поліпшиться. Наші власність, робота і життя стануть повністю залежними від податківців, митників і міліції", - заявляють підприємці.

Також зазначено, що на попередні подібні звернення від глави держави не було ніякої реакції. "Знову просить вас зробити все можливе і неможливе для того, щоб урядовий проект Податкового кодексу N7101-1 був повернений розробнику як не відповідний програмі Президента України Віктора Януковича і національним інтересам України, і ніколи не вступив у дію", - сказано у зверненні.

Нагадаємо, у цей час під стінами Верховної Ради проходить акція протесту представників малого і середнього бізнесу проти прийняття чинної редакції Податкового кодексу.

Підприємництво в Україні: добірка новин>>>
Оподаткування: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини