RU

Від влади вимагають припинити перевірки малих підприємців

21.02.2011, 15:15
Від влади вимагають припинити перевірки малих підприємців - Фото
f12c6c0a976ba661e0b558ee3cce675f.jpg

Від влади вимагають припинити перевірки малих підприємців
Партія "За Україну!" вимагає від влади припинити репресивні перевірки малих підприємців. Уряд зобов'язаний оголосити мораторій до кінця 2011 року на перевірку податковими органами підприємців, що працюють на спрощеній системі оподаткування. Про це сказано у заяві партії, текст якої є у ЛІГАБізнесІнформ.

"Вже сьогодні ми можемо констатувати - з квітня кожний третій "упрощенець" втратить роботу. Незважаючи на заяви уряду про піврічний термін адаптації малого бізнесу до нових норм закону, по всій країні почалися масові репресивні перевірки упрощенців", - сказано у заяві.

У партії наголошують, що мають "тисячі зафіксованих фактів тиску на представників малого бізнесу з боку податкових органів". "Відбувається вилучення товару у разі відсутності первинних документів на нього, закриття торгових точок, адміністративний тиск і інше", - зазначають у партії "За Україну!".

"Залишається відкритим питання з переплаченими підприємцями коштами. Оскільки, щоб дістати право на єдиний податок, вони платили податок не тільки за січень, а за квартал. Тобто, згідно із останніми положеннями Податкового кодексу підприємці, що працюють на спрощеній системі оподаткування, платили вдвічі більше. Але фактично ці кошти розщепилися. До бюджету потрапило лише 43%, а інші - на рахунки Пенсійного фонду. У цій ситуації підприємці змушені платити двічі", - сказано у заяві.

"За Україну!" закликає уряд разом із народними депутатами і представниками об'єднань підприємців спільно розробити зміни до Податкового кодексу.

Підприємництво в Україні: добірка новин>>>
Оподаткування: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини