RU

Від сьогодні в Україні спрощується митне оформлення авто

24.06.2008, 09:45

Сьогодні набирає чинності наказ Держмитслужби N229 від 17 березня 2008 року, згідно з яким митне оформлення автотранспорту, що ввозиться в Україну для вільного обігу, проводитиметься за місцем постійного проживання або тимчасового перебування громадян, власників автотранспорту.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в прес-службі Держмитслужби, документ вносить зміни до Правил митного контролю і митного оформлення транспортних засобів, що переміщуються громадянами через митний кордон України. Зокрема, огляд автомобілів буде проводитися спільно з працівниками підрозділів ДАІ МВС. Митники, крім огляду авто, оформлятимуть документи контролю доставки автомобіля за призначенням із застосуванням (у відповідних випадках) гарантії такої доставки. Тобто на кордоні буде здійснюватися лише пропуск цих автомобілів. Очікується, що нововведення вдосконалить процедуру митного контролю і оформлення автотранспорту, переміщуваного через митний кордон України.

Нагадаємо, за I квартал 2008 року ввезено 1 926 легкових автомобілів (в тому числі легкового автотранспорту, оформленого із застосуванням пільг), серед них 55 автомобілів виробництва країн СНД, 1 871 автомобіль виробництва інших країн. З них - 51% (988 од.) склали нові автомобілі, 21% (410 од.) - до 5 років і 28% (528 од.) - більше ніж 5 років.

Всі новини про автомобільний ринок - в проекті BIZ.liga.net>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини