RU

В Азарова зайнялися стабілізацією цін на нафтопродукти

06.04.2011, 11:05
В Азарова зайнялися стабілізацією цін на нафтопродукти - Фото
21ad8435122c391afc9d88af5ad55503.jpg

В Азарова зайнялися стабілізацією цін на нафтопродукти

Уряд сьогодні розгляне питання зменшення акцизного збору на нафту і нафтопродукти. Про це заявив сьогодні Прем'єр-Міністр України Микола Азаров під час засідання уряду.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, М.Азаров зазначив, що сьогодні в Україні виникла загроза дестабілізації цінової ситуації на ринку енергоресурсів. "Постійне зростання ціни на нафту, майже вдвічі за останні місяці, викликало зростання цін на бензин і дизпаливо, а також спричиняє зростання ціни на газ, який ми імпортуємо із Російської Федерації", - додав він.

За словами Прем'єра, уряд постійно веде перемовини із постачальниками палива і українськими виробниками. "Треба розуміти, що наші НПЗ отримують нафту за світовими цінами, і імпортери палива завозять також по світових цінах. Вихід один - у перспективі створити власну базу для видобутку нафти і газу. Але на це потрібні роки і величезні капіталовкладення. Уряд займається цією перспективною роботою, але результати будуть у віддаленій перспективі", - сказав він.

М.Азаров додав, що потрібне термінове рішення для стабілізації цінової ситуації вже сьогодні. "Уряд сьогодні розгляне питання зменшення акцизного податку на паливо. Це не просто рішення, оскільки кошти від акцизного податку на паливо формують фонд дорожнього будівництва. Цими грошима в Україні будуються і ремонтуються дороги… Дуже важко балансувати між розвитком і споживанням", - сказав він.

Глава уряду вважає, що повинна бути максимальна економія і ефективне використання власної нафти і газу. Їх не багато, тим більше важливо, щоб кожна тонна нашої нафти пішла на стабілізацію цін. Сьогодні це головне завдання і особиста відповідальність Міністра Юрія Бойка", - зазначив глава уряду.

Ринок газу, нафти і нафтопродуктів: добірка новин>>>
Уряд Азарова: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини