RU

В Азарова сумніваються в автентичності гнівного листа від НБУ

02.06.2011, 17:05
В Азарова сумніваються в автентичності гнівного листа від НБУ - Фото
9f42a01bb3eabc5d208f692b80e8f8cc.jpg

В Азарова сумніваються в автентичності гнівного листа від НБУ

У Кабінеті міністрів України сумніваються в автентичності листа глави Національного банку України Сергія Арбузова до прем'єр-міністра Миколи Азарова, в якому глава НБУ розкритикував макроекономічну політику уряду. Про це кореспонденту ЛІГАБізнесІнформ сказав прес-секретар прем'єр-міністра України Віталій Лук’яненко.

"Я би взагалі не хотіла коментувати те, про що йдеться у листі, оскільки у мене немає ніяких гарантій в його автентичності. Глава уряду завжди оперує фактами, а не ксерокопіями і публікаціями", - зазначив Лук’яненко.

Відповідаючи на питання, чи є сьогодні у Нацбанку підстави затверджувати, що уряд зриває співпрацю з МВФ, прес-секретар прем'єра сказав: "На сьогодні немає ніяких підстав критикувати уряд за співпрацю з МВФ. Україна перебуває у постійному перемовному процесі з місією Фонду. Уряд відстоює свої позиції, підходи і інтереси. Крім того, у нас абсолютно немає розходжень з МВФ щодо необхідності проведення реформ".

Нагадаємо, сьогодні у ЗМІ з'явилася копія листа глави Нацбанку до глави уряду, де НБУ покладає на Кабмін провину за зрив співпраці з МВФ.

Уряд Азарова: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини