RU

В Азарова готові говорити з малим бізнесом, але без ультиматумів

06.04.2011, 11:30
В Азарова готові говорити з малим бізнесом, але без ультиматумів - Фото
c32a8591d130e2f2222a5e35fa2c0ada.jpg

В Азарова готові говорити з малим бізнесом, але без ультиматумів
Прем'єр-Міністр України Микола Азаров (на фото) заявив, що уряд готовий до діалогу і компромісу у питанні реформування спрощеної системи оподаткування, але ультиматумів не потерпить. Про це він заявив сьогодні, відкриваючи чергове засідання уряду.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, М.Азаров зазначив, що робоча група Міністерства фінансів, у роботі якої беруть участь також представники об'єднань підприємців, профспілок, громадських організацій, народні депутати, експерти, презентувала концепцію реформування спрощеної системи оподаткування і готує відповідні зміни до Податкового кодексу.

"Компроміс ми обов'язково знайдемо, до того ж у відкритому широкому обговоренні змін до законодавства. Твердо хочу заявити - ми готові до діалогу на основі компромісу, але не ультиматумів. Формула компромісу прозора - з одного боку, держава не повинна обмежувати економічну свободу підприємців, з іншого боку - громадськість, платники податків не повинні оплачувати якусь з різновидів бізнесу", - сказав він.

Водночас М.Азаров наголосив, що держава бере на себе зобов'язання сприяти розвиткові малого підприємництва. "І сьогодні уряд затвердить план заходів щодо виконання відповідної національної програми. Податкова система повинна бути справедливою і рівною для всіх", - заявив він.

Нагадаємо, напередодні глава парламентського Комітету з питань промислової і регуляторної політики і підприємництва Наталія Королевська, виступаючи на робочій зустрічі авторів звернення учасників "автомайдана" до Прем'єр-міністра України, членів Ради підприємців України з представниками уряду заявила: "Ми не ведемо перемовин - ми наполягаємо на тому, щоб влада підтримала наш пакет законопроектів з захисту економіки".

Оподаткування: добірка новин>>>
Підприємництво в Україні: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини