RU

Уряд виділив 5 млрд. грн. для військових

18.04.2014, 17:33
Уряд виділив 5 млрд. грн. для військових - Фото
582b41e1deb0ece6f874d12015e82df8.jpg
Уряд прийняв рішення про виділення 5 млрд.грн. для забезпечення українських військових. Відповідне розпорядження Кабінет міністрів України прийняв 17 квітня.

Як повідомляє прес-служба уряду, ці гроші будуть спрямовані на виплати грошового забезпечення військовослужбовців Збройних Сил, внутрішніх військ МВС та Державної прикордонної служби, проведення навчальних зборів з військовозобов'язаними та громадянами України, які проходять службу у військовому резерві, забезпечення харчуванням і речовим майном, предметами індивідуального захисту, банно-пральні послуги, закупівлі медикаментів, паливно-мастильних матеріалів, запасних частин, оплату послуг з перевезення військової техніки та особового складу, послуг зв'язку.

Також кошти виділено для закупівлі, модернізації та ремонту озброєння, боєприпасів, військової техніки та іншого військового майна.

Зокрема, Міноборони буде направлено 3,1 млрд.грн., Головному управлінню внутрішніх військ МВС -1,8 млрд.грн., адміністрації Державної прикордонної служби - 108,7 млн.грн. "Виділення відповідних асигнувань дозволить здійснити першочергові заходи щодо забезпечення обороноздатності і суверенітету країни", - йдеться в повідомленні.

Міністерству фінансів доручено здійснити зазначені видатки за рахунок резервного фонду держбюджету.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини