RU

Уряд погасив борги по зарплаті перед бюджетниками

03.01.2013, 11:14
Уряд погасив борги по зарплаті перед бюджетниками - Фото
Фото: kmu.gov.ua
На 1 січня 2013 року боргів по зарплаті перед бюджетниками немає. У цьому запевнив прем'єр-міністр України Микола Азаров, відкриваючи сьогодні засідання уряду, - передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ..

"З державного бюджету було додатково виділено 3,3 млрд. грн. На погашення заборгованості по заробітній платі співробітникам бюджетних організацій, які фінансуються з місцевих бюджетів усіх рівнів. На 1 січня боргів, як ми і обіцяли, немає", - сказав Азаров.

Азаров доручив керівникам міністерств і відомств, а також регіональних адміністрацій взяти ситуацію з виплатою зарплат, відпускних, лікарняних і соцдопомоги під контроль з перших днів нового року. "Потрібно організувати роботу таким чином, щоб раз і назавжди поставити крапку в цій темі. Вимагаю також, щоб міністерство соціальної політики ввело щотижневий моніторинг виплати зарплат та соціальної допомоги і регулярно доповідало уряду про стан справ", - сказав він.

Азаров також звернув увагу Міністерства фінансів на необхідність контролю за обгрунтованістю формування місцевих бюджетів і на жорстке дотримання бюджетної дисципліни.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини