RU

Уряд вирішує, як забезпечити громадян житлом

23.10.2008, 09:30

Уряд ухвалив розроблену Мінрегіонбудом Концепцію Державної соціально-економічної програми забезпечення громадян житлом на 2009-2016 роки.

Як повідомляє прес-служба Міністерства регіонального розвитку і будівництва, Концепція передбачає формування єдиних принципів забезпечення житлом громадян, поступове припинення практики надання безоплатного житла і перехід до державної підтримки забезпечення населення житлом шляхом спільної участі громадян і держави у фінансуванні будівництва (придбання) житла, а також створення умов для будівництва такого житла під контролем держави, без додаткових навантажень.

Також Концепція передбачає, що під час розробки відповідної Програми буде здійснено ретельний аналіз забезпечення житлом усіх категорій населення, що мають право на його отримання за рахунок бюджетних коштів, з метою застосування єдиних підходів до вирішення їхніх житлових проблем.

Нагадаємо, на початку вересня Президент України Віктор Ющенко вимагав від уряду терміново почати роботу над програмою будівництва доступного житла.

Новини окремих галузей і ринків >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини