RU

Уряд вигадав "упрощенцям" нову перевірку

11.03.2011, 13:30
Уряд вигадав
46153bd527ab12d45be7016d58ae928f.jpg

Уряд вигадав "упрощенцям" нову перевірку

Кабінет Міністрів України на засіданні 9 березня прийняв постанову "Про затвердження Порядку проведення Пенсійним фондом України та його територіальними органами планових і позапланових перевірок платників єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування". Про це повідомляє прес-служба уряду.

У Кабміні зазначають, що постанова розроблена на виконання статті 13 Закону "Про збір і облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування", яка визначає права органів Пенсійного фонду з проведення планових і позапланових перевірок платників єдиного внеску, на які покладено обов'язок контролювати повноту і своєчасність сплати єдиного внеску.

"Органи Пенсійного фонду мають право провести планові і позапланові перевірки правильності нарахування, вирахування, повноти і своєчасності сплати єдиного внеску", - сказано у повідомленні.

Порядком визначені підстави для проведення планових перевірок, а також умови, терміни, періодичність їхнього проведення залежно від ступеня ризику від проведення господарської діяльності суб'єктами господарювання.

Критерієм, за якими оцінюється ступінь ризику від проведення госпдіяльності суб'єктами господарювання - страхувальниками, які згідно із законом є платниками єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, є повнота нарахування і сплати таких внесків.

Крім того, зазначають у Кабміні, постановою чітко визначено сам порядок здійснення перевірок, що сприятиме захисту прав платників.

Сама постанова на порталі уряду поки не оприлюднена.

Нагадаємо, раніше Прем'єр-міністр Микола Азаров доручив главі Державної податкової служби скасувати перевірки підприємців, які працюють на спрощеній системі оподаткування.

Оподаткування: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини